Strona do poprawnego działania wykorzystuje technologie Cookies, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies

Porsche Apple CarPlay / Android Auto MMI

Cena: 2,499.00zł 2,199.00zł

Dostępność:

W magazynie
Opis produktu
Apple CarPlay/Android Auto Multimedia Box

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika i instynktownemu interfejsowi CarPlay/Android Auto Multimedia Box ułatwia korzystanie z wielu aplikacji na Twoim iPhonie, w tym Apple Maps, Google Maps, Waze, Tidal, Spotify, Podcasty, Wiadomości, WhatsApp i nie tylko, na ekranie Twojego samochodu.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy funkcje bezprzewodowego połączenia iPhone'a z samochodem. Aby uzyskać maksymalną wygodę, kontroluj i przełączaj się między aplikacjami za pomocą głosu dzięki Siri lub asystenta Google za jednym naciśnięciem przycisku.
Apple CarPlay/Android Auto Multimedia Box firmy AppsCar jest kompatybilny z samochodami Porsche z systemami PCM 3.1
Android Auto możesz również używać bezprzewodowo lub przez port USB dołączony do Multimedia Box.
Technologia Android Auto działa tylko poprzez połaczenie kabelm USB. Jednak jadąc w dłuższa trasę i tak musimy ładować telefon wiec nie jest to zbyt duże utrudnienie.

Funkcje CarPlay/Android Auto Multimedia Box:
1. Bezprzewodowa łączność CarPlay
2. Port USB do multimediów i ładowania
3. Pełny ekran
4. Łatwa kontrola przez fabryczne przyciski, pokrętła oraz dotykowy ekran(jeżeli taki posiadasz)
5. 6. Integracja z kamerami przednimi i tylnymi
7. Wysokiej jakości dźwięk dzięki eqalizerowi
8. Łączność Air Play za pomocą kabla lightnig / Screen Mirroring(klonowanie ekranu) za pomocą kabla USB

1. Możliwość łączności bezprzewodowej
CarPlay/Android Auto Multimedia Box umożliwia bezprzewodowe podłączenie iPhone'a. Wystarczy jedno bezprzewodowe parowanie iPhone'a i Multimedia Box'a, aby system rozpoznał Twój iPhone za każdym razem, gdy wsiadasz do samochodu i łączysz się bezprzewodowo, bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni lub torby. Korzystając z CarPlay, będziesz mógł odbierać połączenia, tak jak w przypadku zestwu głośnomówiącego Bluetooth.
Jeśli wolisz podłączyć iPhone'a za pomocą kabla, możesz to zrobić. Interfejs Box obsługuje zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe połączenia telefoniczne.

2. Port USB do multimediów i ładowania
Nasz Multimedia Box jest wyposażony w port USB. Umożliwia ładowanie telefonu na dłuższych trasach lub można go używać do odtwarzania filmów i muzyki na ekranie samochodu z pamięci USB.
Port USB Multimedia Box może być również używany w przyszłości do aktualizacji oprogramowania. Jeśli więc nie będziesz go używać do ładowania lub odtwarzania multimediów - pamiętaj, aby umieścić go w łatwo dostępnym miejscu.

3. Tryb pełnoekranowy
CarPlay/Android Auto Multimedia Box umożliwia korzystanie ze wszystkich ulubionych aplikacji telefonu kompatybilnych z CarPlay lub Android Auto na oryginalnym wyświetlaczu twojego samochodu, na pełnym ekranie. Rozdzielczość 1280x480 dla dużych ekranów i 800x480 dla małych ekranów wygląda świetnie na wszystkich rozmiarach ekranów.
Tryb pełnoekranowy obejmuje również opcję Screen Mirroring, która umożliwia przesyłanie ekranu z urządzenia mobilnego na wyświetlacz samochodu i strumieniowe przesyłanie dźwięku przez głośniki samochodu. iPhone'y wyświetlają się bezprzewodowo, podczas gdy telefony z Androidem wymagają połączenia kablowego.
Należy pamiętać, że tworzenie kopii lustrzanych niektórych aplikacji lub treści za pomocą funkcji Screen Mirroring może być zablokowane z powodu właściciela praw autorskich lub powodow bezpieczeństwa. AppsCar nie ponosi odpowiedzialności za zgodność aplikacji innych firm z CarPlay/Android Auto Multimedia Box.

4. Łatwa kontrola dzięki fabrycznym przyciskom
Aby poruszać się po aplikacjach CarPlay, możesz użyć Siri/Asystenta Google lub kontrolera samochodu. W niektórych pojazdach istnieje również opcja sterowania za pomocą przycisków na kierownicy, ale pamiętaj, że jest to zależne od twojego systemu samochodowego. Jeżeli posiadasz dotykowy wyświetlacz, obsługa Interfejs Boxa będzie również możliwa.
5. Obsługa Android Auto USB
Zestaw zawiera interfejs multimedialny - moduł, który dodaje również Android Auto do Twojego samochodu.
Aby móc korzystać z Android Auto, Twój telefon musi być podłączony do portu USB, który jest w zestawie.
Upewnij się, że masz zainstalowaną aplikację Android Auto.

6. Integracja z kamerami przednimi i tylnymi
Multimedia Box ułatwia doposazenie kamery przedniej i kamery cofania za znacznie niższą cenę. Możesz podłączyć aftermarketowe kamery do modułu a dodatkowe kodowanie nie będzie konieczne. Kamery będą działać od razu. Jeżeli twój samochód posiada fabryczne kamery lub czujniki parkowania, nasz moduł również będzie z nimi wpółpracował tak jak to się odbywało przed instalacją.

7. Wysokiej jakości dźwięk z equalizerem
Wyjście audio zostało specjalnie dopracowane, aby wycisnąć całą możliwą jakość z wejścia AUX, zapewniając doskonałą jakość dźwięku dla muzyki, przesyłania strumieniowego i połączeń. Upewnij się, ze twój samochód posiada funkcje wyboru AUX jako źródła dźwięku, w innym wypadku nie będzie możliwe odtwarzanie dźwięków.

8. Inne funkcje:
Carplay/Android Auto MMI obsługuje urządzenia z systemem iOS oraz Android i aktualizuje swój interfejs wraz z aktualizacją telefonu.
Odtwarzaj muzykę przez system stereo samochdou za pomocą wejścia AUX.
Nasz Interfejs Box wykorzystuje również fabryczny mikrofon samochodowy dla obsługi głosowej Siri/Asystenta Google.

Na wszystkie urządzenia dajemy 12 miesięcy gwarancji.
Wszystkie nasze urządzenia poddajemy testom przed wysyłka dlatego czas realizacji może wynieść od 7 do 14 dni roboczych.
W większości wypadków jest to około 7 dni.

Specyfikacja
Pasuje do
Pasuje do Porsche od 2008 do 2018 roku
Zły Dobry
Opinie (3)

Piotrek

15/02/2021

OK, super kontakt z klientem. Pan Patryk bardzo pomocny.

Andrzej

26/12/2020

Wszystko ok.

Grzegorz

22/12/2020

Tego mi brakowało, wszystko ok.