Strona do poprawnego działania wykorzystuje technologie Cookies, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies

Bezprzewodowa ładowarka do BMW

Cena: 490.00zł

Dostępność:

W magazynie
Opis produktu

Im częściej używamy naszych telefonów, tym szybciej zużywamy baterie. Dzięki opcjom informacyjno-rozrywkowym skoncentrowanym na smartfonach - takim jak Apple CarPlay, Android Auto i bezprzewodowe klonowanie ekranu nasze telefony nie mają chwili wytchnienia i bez ładowania nie wykorztamy tych możliwości zbyt długo.


Ta zintegrowana ładowarka bezprzewodowa do BMW ułatwia doładowanie baterii telefonu. Wystarczy umieścić urządzenie na podkładce do ładowania bezprzewodowego na konsoli środkowej, aby uzyskać szybki wzrost mocy. Miękka, antypoślizgowa silikonowa powierzchnia podkładki zapobiega przesuwaniu się telefonu podczas jazdy.


Bezprzewodowe ładowanie telefonu jest idealnym rozwiązaniem dla Apple CarPlay i Android Auto, zarówno oryginalnych ssytemów(jeżeli nie masz aktywowanej tej funkcji a posiadasz system EVO ID5/ID6 - sprawdź tutaj), jak również BMW Apple CarPlay / Android Auto MMI. Bez kabli - zarówno do podłączenia telefonu do iDrive, jak i do ładowania go - nic nie zaśmieca Twojego wnętrza.


Gdy tylko dotrzesz do celu, weź telefon z podstawki do ładowania bezprzewodowego i gotowe, bez konieczności plątaniny kabli lub martwienia się, czy bateria jest na tyle naładowana, aby wystarczyła na reszte dnia.


Ta modernizacja pasuje do BMW serii 3 / 4 (F3x) LCI z 2016 r. i nowszych  oraz M3/M4 (F8x) z opcją M Sport Factory (S9MRA). Podkładka została zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do wykończenia konsoli środkowej w tych pojazdach.


Pamiętaj, że Twój telefon musi obsługiwać ładowanie bezprzewodowe Qi, dostępne w urządzeniach Apple od iPhone'a 8, a także w szeregu urządzeń Samsung i innych urządzeń z systemem Android. iPhone’y 12 i nowsze, które dodatkowo posiadają technologię MagSafe, będą wymagały idealnego ustawienia na ładowarce, aby działały prawidłowo. Aby uzyskać więcej informacji, skonsultuj się z producentem urządzenia. Moc wyjściowa do 15W.

Zły Dobry