Strona do poprawnego działania wykorzystuje technologie Cookies, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies

Audi Apple CarPlay / Android Auto MMI

Cena: 1,990.00zł

Dostępność:

W magazynie
Wybór modelu:
Opis produktu

Apple CarPlay/Android Auto Multimedia Box

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika i instynktownemu interfejsowi CarPlay/Android Auto Multimedia Box ułatwia korzystanie z wielu aplikacji na Twoim iPhonie, w tym Apple Maps, Google Maps, Waze, Tidal, Spotify, Podcasty, Wiadomości, WhatsApp i nie tylko, na ekranie Twojego samochodu.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy funkcje bezprzewodowego połączenia iPhone'a z samochodem. Aby uzyskać maksymalną wygodę, kontroluj i przełączaj się między aplikacjami za pomocą głosu dzięki Siri lub Asystenta Google za jednym naciśnięciem przycisku.
CarPlay/Android Auto MMI Box firmy AppsCar jest kompatybilny z samochodami Audi z systemami MMI 3G HIGH, 3G+, MIB, MIB II, MIB II HIGH.
Android Auto możesz również używać bezprzewodowo lub przez port USB dołączony do Multimedia Box.
Jeśli Twój telefon obsługuje bezprzewodową technologię Android Auto, z pewnością możesz cieszyć się możliwością komunikacji bezprzewodowej. Jeśli jednak Twój telefon nie jest kompatybilny, nadal będziesz mógł korzystać z Android Auto przez USB, o ile masz zainstalowaną aplikację Android Auto na telefonie.

Funkcje CarPlay/Android Auto Multimedia Box:
1. Bezprzewodowa łączność CarPlay
2. Port USB do multimediów i ładowania
3. Pełny ekran
4. Łatwa kontrola przez fabryczne przyciski, pokrętła oraz dotykowy ekran(jeżeli taki posiadasz)
5. Bezprzewodowa obsługa Android Auto(dla kompatybilnych modeli)
6. Integracja z kamerami przednimi i tylnymi
7. Wysokiej jakości dźwięk dzięki eqalizerowi
8. Bezprzwodowy Air Play / USB Screen Mirroring(klonowanie ekranu)

1. Możliwość łączności bezprzewodowej
CarPlay/Android Auto Multimedia Box umożliwia bezprzewodowe podłączenie iPhone'a. Wystarczy jedno bezprzewodowe parowanie iPhone'a i Multimedia Box'a, aby system rozpoznał Twój iPhone za każdym razem, gdy wsiadasz do samochodu i łączysz się bezprzewodowo, bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni lub torby. Korzystając z CarPlay, będziesz mógł odbierać połączenia, tak jak w przypadku zestwu głośnomówiącego Bluetooth.
Jeśli wolisz podłączyć iPhone'a za pomocą kabla, możesz to zrobić. Interfejs Box obsługuje zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe połączenia telefoniczne.

2. Port USB do multimediów i ładowania
Nasz Multimedia Box jest wyposażony w port USB. Umożliwia ładowanie telefonu na dłuższych trasach lub można go używać do odtwarzania filmów i muzyki na ekranie samochodu z pamięci USB.
Port USB Multimedia Box może być również używany w przyszłości do aktualizacji oprogramowania. Jeśli więc nie będziesz go używać do ładowania lub odtwarzania multimediów - pamiętaj, aby umieścić go w łatwo dostępnym miejscu.

3. Tryb pełnoekranowy
Apple CarPlay/Android Auto Multimedia Box umożliwia korzystanie ze wszystkich ulubionych aplikacji telefonu kompatybilnych z CarPlay lub Android Auto na oryginalnym wyświetlaczu twojego samochodu, na pełnym ekranie. Rozdzielczość 1280x480 dla dużych ekranów i 800x480 dla małych ekranów wygląda świetnie na wszystkich rozmiarach ekranów.
Tryb pełnoekranowy obejmuje również opcję Screen Mirroring, która umożliwia przesyłanie ekranu z urządzenia mobilnego na wyświetlacz samochodu i strumieniowe przesyłanie dźwięku przez głośniki samochodu. iPhone'y wyświetlają się bezprzewodowo, podczas gdy telefony z Androidem wymagają połączenia kablowego.
Należy pamiętać, że tworzenie kopii lustrzanych niektórych aplikacji lub treści za pomocą funkcji Screen Mirroring może być zablokowane z powodu właściciela praw autorskich lub powodow bezpieczeństwa. AppsCar nie ponosi odpowiedzialności za zgodność aplikacji innych firm z CarPlay/Android Auto Multimedia Box.

4. Łatwa kontrola dzięki fabrycznym przyciskom
Aby poruszać się po aplikacjach CarPlay, możesz użyć Siri/Asystenta Google lub kontrolera samochodu. W niektórych pojazdach istnieje również opcja sterowania za pomocą przycisków na kierownicy, ale pamiętaj, że jest to zależne od twojego systemu samochodowego. Jeżeli posiadasz dotykowy wyświetlacz, obsługa Interfejs Boxa będzie również możliwa.
5. Bezprzewodowa obsługa Android Auto
Zestaw zawiera interfejs multimedialny - moduł, który dodaje również Android Auto do Twojego samochodu.
Aby móc bezprzewodowo korzystać z Android Auto, Twój telefon musi obsługiwać bezprzewodowy Android Auto. Jeśli tak się nie stanie, nadal będziesz mógł korzystać z Android Auto przez USB - po prostu upewnij się, że masz zainstalowaną aplikację Android Auto.

6. Integracja z kamerami przednimi i tylnymi
Multimedia Box ułatwia doposazenie kamery przedniej i kamery cofania za znacznie niższą cenę. Możesz podłączyć aftermarketowe kamery do modułu a dodatkowe kodowanie nie będzie konieczne. Kamery będą działać od razu. Jeżeli twój samochód posiada fabryczne kamery lub czujniki parkowania, nasz moduł również będzie z nimi wpółpracował tak jak to się odbywało przed instalacją.

7. Wysokiej jakości dźwięk z equalizerem
Wyjście audio zostało specjalnie dopracowane, aby wycisnąć całą możliwą jakość z wejścia AUX, zapewniając doskonałą jakość dźwięku dla muzyki, przesyłania strumieniowego i połączeń. Upewnij się, ze twój samochód posiada funkcje wyboru AUX jako źródła dźwięku, w innym wypadku nie będzie możliwe odtwarzanie dźwięków.

8. Inne funkcje:
Carplay/Android Auto MMI obsługuje urządzenia z systemem iOS oraz Android i aktualizuje swój interfejs wraz z aktualizacją telefonu.
Odtwarzaj muzykę przez system stereo samochdou za pomocą wejścia AUX.
Nasz Interfejs Box wykorzystuje również fabryczny mikrofon samochodowy dla obsługi głosowej Siri/Asystenta Google.

Na wszystkie urządzenia dajemy 12 miesięcy gwarancji.
Wszystkie nasze urządzenia poddajemy testom przed wysyłka dlatego czas realizacji może wynieść od 7 do 14 dni roboczych.
W większości wypadków jest to około 7 dni.

Jaki system mam w moim Audi?
1. Naciśnij przycisk SETUP lub MENU
2. Przejdź do ustawień
3. Przewiń w dół do WERSJA SYSTEMUInstrukcje do pobrania
Specyfikacja
Pasuje do
Pasuje do AUDI Q3 Q5 Q7 A3 A4 A5 A6 A7 A8 S5 S7 z systemami MMI 3G HIGH, 3G+, MIB, Symphony oraz Concert.
Zły Dobry
Opinie (6)

Roman

24/12/2020

Polecam!!!!

Tomasz

21/12/2020

ok

Robert

16/12/2020

Super, montaż banalny

Mirek

15/12/2020

Wszystko działa jak powinno. Ekstra

Tomek

14/12/2020

Polecam, sprzedawca bardzo pomocny. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, w praktyce montaż bardzo prosty.